נעים להכיר! אנחנו מדולה.

חברת השמה אישית במקומות הכי שווים

אנחנו כאן להוביל את הכישורים המיוחדים שלך לתפקידי מפתח בחברות הייטק וסטארטאפים מובילים בשוק. אנחנו מבינות היטב את עולמות הטכנולוגיה שלך, מקשיבות לשאיפות ולייחודיות שלך ויש לנו את רשת הקשרים הנכונה כדי לחבר אותך למקום המתאים. 

אנחנו פועלות עם נסיון רב שנים בתהליך של אפיון והתאמה אישית בינך לבין הארגון. רק אחרי שנכיר אותך ונבין מהו המקום הנכון ביותר לצרכים שלך – נלווה אותך להסכם במהירות וביעילות, והכי חשוב – מתוך היכרות מעמיקה עם מקבלי ההחלטות בעסק שעבורו אנחנו מגייסות.

קל ליצור איתנו קשר:

מה מיוחד בנו?

רשת קשרים חזקה

המגייסות שלנו מוכרות היטב בחברות המובילות והטובות במשק. רשת הקשרים המצוינת שפיתחנו במרוצת השנים תסייע למצוא את המקום הנכון עבורך. אנחנו פעילות ברשתות החברתיות, ומעבר לכך, אנחנו חשופות למשרות ייחודיות רק לנו, שלא פתוחות לחברות השמה אחרות.

שליטה גבוהה בטכנולוגיה

אנחנו מכירות את התחום ממנו הגעת ויודעות לאן כדאי לך להתקדם כדי להיות בחזית הטכנולוגיה. יש לנו היכרות מעמיקה עם הכישורים הנדרשים לחברה המגייסת, ולכן קל לנו להוביל אותך למקום הנכון, מתוך ידע רחב שצברנו במגוון טכנולוגיות.

ליווי אישי ודיסקרטי

כל שלב בתהליך ההשמה דורש רגישות ודיסקרטיות רבה. אנחנו מוודאות שפרטיך יחשפו רק לפי קריטריונים ברורים שיצרנו, ורק לאחר שמצאנו התאמה טובה בין החברה לבינך.

מקדמות תהליכים, חוסכות זמן

אנחנו מלוות את תהליך הגיוס במקצועיות רבה ולכן קל לנו לקדם תהליכים. מרגע שביצענו אפיון איכותי ולמדנו מה חשוב לך, נוכל להוביל אותך בדרך הקצרה ביותר למקום התעסוקה החדש שלך.

הצוות של מדולה

כנרת הראל

מייסדת ומנכ”לית מדולה

" כיף לעבוד במדולה כי היא חברה שמובילה ערכים ואג'נדות ומשלבת אותן בשירות האישי והמקצועי. אנחנו זוכות להזדמנויות מאתגרות ומרתקות כמעט בכל יום ומרגישות שותפות מלאות בתהליכי הגיוס מצד המועמדים.ות ומצד הלקוחות. " אני אוהבת את מדולה בזכות השותפות עם ענבר וההובלה של הערכים והאג'נדות שקבענו ביום שהקמנו את מדולה. בזכות איילת, שהצטרפה אלינו להנהלה ותורמת לחברה נקודת מבט נוספת וקשר אנושי שלא יסולא בפז, בזכות כל המגייסות המדהימות מהשורה הראשונה בכל קנה מידה אישי ומקצועי, ובזכות הצוותים והעובדים הטכנולוגיים שלנו במיקור חוץ, שעושים עבודה מעולה אצל לקוחותינו."

בוגרת תואר ראשון במסלול משולב של מדעי בעלי חיים, חקלאות, כלכלה ושיווק מהאוניברסיטה העברית.

נולדה וגדלה במושב אלמגור ועד היום היא מדי פעם קופצת למשק לשתילה, גיזום, או קטיף ומיון מנגו בעונה.

כנרת חולשת על מגוון תחומים והספיקה לצבור ניסיון תעסוקתי בתחומי גרפיקה, פיתוח תוכנה, וטרינריה, חקלאות, ועוד…

בעשור האחרון עוסקת בגיוס בתחום הטכנולוגי. התחילה בחברת טופ-סופט, בית תוכנה שהתמחה בשירותים שונים לעולמות טכנולוגיים. בתחילה כמגייסת, קודמה לתפקיד מנהלת תחום גיוס ומשאבי אנוש ולאחר מכן בהקמת מדולה.

טוויסט בעלילה:

כנרת היתה שותפה להקמת בית ספר דמוקרטי בצפון ועיצבה את הלוגו החדש של מדולה. כנרת גם בעלת רישיון לאופנוע כבד וחובבת נהיגת שטח עם ג׳יפים בארץ ובירדן.

ענבר אשור

מייסדת ומנכ”לית מדולה

״ הקמנו את מדולה עם אג'נדה להעסיק עובדים מצפון הארץ תוך כדי עבודה מלאה עם כל שוק ההייטק בכל הארץ, תוך רצון לעזור לאנשי הפריפריה לעבוד בגיוס להייטק״. מדולה היא חברה עם אנשים מדהימים, לקוחות מטורפים והעיקר עבודה עם סיפוק מטורף! במדולה אני אוהבת את ההצלחה במציאת משרה חדשה וההתרגשות כל פעם מחדש״

ענבר בוגרת תואר ראשון במסלול המשולב לסוציולוגיה, פסיכולוגיה וקרימינולוגיה מאוניברסיטת בר אילן.

ענבר נולדה בעמק חרוד, נשואה ואמא ל 3 ילדים, הקימה את מדולה ביחד עם כנרת במטרה להמשיך עם תחום הגיוס להייטק בשילוב גידול הילדים.

ענבר החלה את דרכה כרכזת השמה בחברת IPS – חברת השמה להייטק, קודמה לתפקיד של מנהלת מחלקת פיתוח, 

לאחר מכן פתחה וניהלה ענבר את סניף צפון של החברה וגייסה לקוחות חדשים תוך ניהול משא ומתן על חוזים וקיום יחסי עבודה מקצועיים וטובים.

בעלת ניסיון של למעלה מעשור בתחום הגיוס הטכנולוגי.

טוויסט בעלילה:

ענבר זכתה בתואר אלופת ישראל בשחייה לגילאי 14

איילת גוטליב טרנין

General manager

״היה לי הכבוד להצטרף למדולה לאחר שהייתי סמנכ״לית בסטארט אפ בתחום הסייבר שנרכש וגיליתי חברה מדהימה וערכית שעובדת עם הסטארטאפים והחברות הגלובליות הכי חדשניות שיש. אני אוהבת במדולה את ההתרגשות והאנשים המדהימים בתחום. להיות כל הזמן עם הסטארטאפים הכי טובים בשוק ההיטק, להכיר את הטכנולוגיות הכי מתקדמות והצוות הטאלנטי של מדולה שהינם אנשי צוות הכי מקצועיים עם לב רחב״

איילת היא בוגרת תואר ראשון בהצטיינות מאוניברסיטת תל אביב ותואר שני בניהול עסקים בינלאומי מהמכללה למנהל.

באוניברסיטה זכתה בהצטיינות חברתית מטעם היחידה החברתית למעורבות חברתית מטעם הדקאנט באוניברסיטת תל אביב.

איילת היא ירושלמית במקור ותל אביבית בהווה וגרה בה עם בן זוגה ושלושת ילדיה.

בכל עשור בחייה זכתה בהזדמנות להיות בתחום אחר בקריירה.

את מדולה הכירה כשהייתה סמנכ״לית משאבי אנוש וחברת הנהלה בסטארט אפ בתחום הסייבר, Skycure, וכך הכירה את מייסדות וצוות מדולה. לימים לאחר שהסטארט אפ שבו עבדה נרכש על ידי התאגיד אמריקאי Symantec, מייסדות מדולה הציעו לאיילת להצטרף להנהלת מדולה כGM. איילת היא חברת הנהלה ואמונה בין היתר על הובלת הקשר עם כל הסטארטאפים והחברות.

לאורך כל חייה איילת עסקה בנוסף גם בעולם החברתי וליוותה קרנות פילנתרופיות מסוגים שונים. גם במדולה, איילת מלווה באופן אישי קרנות פילנתרופיות המבקשות לגייס הון אנושי לתפקידים מובילים, מנהלי.ות  HR וגיוס.

טוויסט בעלילה:

איילת יזמה פרוייקט חברתי בשם ״מתחברים לקהילה אשר מקדם עשיה ומעורבות חברתית משמעותית של ילדי א׳-ו׳.

שני הימלבלוי סולימני

ראש צוות גיוס והד- הנטרית

״ אני הכי אוהבת במקצוע את הקשר שנוצר מול המועמדים במהלך הליווי והקשר מול המגייסות בחברות מולם אנחנו עובדות״ ״ אני אוהבת במדולה את הידיעה שעומדים מאחורי האג'דנה החברתית תוך הבנה שכשמאפשרים לנו לממש את האימהות שלנו אנחנו פנויות יותר להתרכז בעבודה״

שני קיבוצניקית במקור ומחריש בהווה,  אמא לרוני ותומר אותן מגדלת עם בת הזוג שלה תמר.

בעבר שני עסקה בהדרכת ילדים וחינוך.

שני בעלת רקע טכנית ואף למדה ניהול רשתות תקשורת ואבטחת מידע.

טוויסט בעלילה:

שני מעולם לא היתה בסיני ולא אוהבת כל מה שקשור לחצילים ופטריות.

מיטל ארבר

ראש צוות גיוס והד- הנטרית

״ מדולה היא חברה משפחתית עם צוות איכותי, ועבודה מקצועית וייחודית בשיטתה. הרבה פידבקים שאני מקבלת על היחס האישי והמקצועי שלנו, שונה מאוד מהנוף בשוק, וגם הלקוחות מן השורה הראשונה, תמיד כיף להציע את הלקוחות למועמדים״ ״במדולה אני שמחה לסייע לאנשים במציאת האתגר הבא, ללוות את התהליך מצד אחד עם המועמדים שמחפשים עבודה ומצד שני לתת מענה איכותי ללקוחות אשר מחפשים עובדים מתאימים, ולעשות את ההתאמה בינהם. יש תחושת סיפוק אדירה בכל פעם שמועמד שמוצא עבודה מודה  לי על העזרה ומעריך את הדרך שעברנו , זה כיף ומרגש (גם אחרי 12 שנה!)״ ״

מיטל נולדה וגדלה בצפון רמת הגולן , והיום מגדלת את ילדיה כמו שגדלה בעצמה, באוירה כפרית ומשפחתית.

למיטל ניסיון של 12 שנה בגיוס להיי-טק.  מיטל עובדת במדולה מעל ל-7 שנים, ולפני כן  עבדה כמגייסת בחברת אלעד מערכות, ולפני כן ר"צ גיוס בחברת השמה להיי-טק – IPS .

 מיטל למדה תואר ראשון בפסיכולוגיה וניהול מהאוני' הפתוחה וסיימה בהצטיינות.

מיטל אוהבת לשיר בקבוצת אנסמבל ווקאלי, גיטרה, פילאטיס, רולר בליידס.

טוויסט בעלילה:

למיטל אהבה גדולה לים! אוהבת לקחת את הילדים לקמפינג של כמה ימים על חוף הים באוהל עם בישולי שדה ותנאים מינימלים ותמיד תעדיף חושה מקש בסיני על פני מלון חמישה כוכבים

תום סופר

הד- הנטרית ומגייסת

״במדולה אני אוהבת לעזור לאנשים שמחפשים עבודה, תמיד יש גיוון בעבודה, אף יום הוא לא צפוי. אני מעריכה את העובדה שאני קמה כל בוקר עם חיוך, יש תחושה טובה בצוות, הדברים עוברים בנועם גם כשמשהו פחות בסדר, יש תחושה שתמיד יש למי לפנות כשצריך עזרה״

תום נולדה וגדלה בקיבוץ ליד נחל דן.בעברה היתה מחנכת ביסודי ואף הקימה עסק עצמאי להפקת אירועים.

תום בוגרת תואר ראשון בחינוך ובהוראה.

אוהבת הופעות מוסיקה, פילאטיס ומסעדות טובות.

תום מתנדבת בקהילה בקיבוץ בנושאים שונים.

טוויסט בעלילה:

שולטת ברזי הבישול המרוקאי

טל שמש

הד- הנטרית ומגייסת בכירה

״ במדולה אני אוהבת את האפשרות לעבוד בצורה עצמאית מכל מקום ולסייע לאנשים מכל הארץ למצוא עבודה בהייטק״

לטל ניסיון של למעלה מ- 12 שנה בגיוס להיי-טק.

בעברה מנהלת דסק יצוא של לקוחות המזרח הרחוק ואוסטרליה  ואף הקימה וניהלה מסעדת פירות ים איטלקית בראש פינה.

טל מתגוררת חצי שנה בארץ וחצי שנה ביוון וזמינה תמיד. טל חובבת יוגה מושבעת.

טוויסט בעלילה:

טל מומחית בשיפוץ רהיטים ובתים ישנים

מריאן וייסנברוט

הד- הנטרית ומגייסת

״במדולה אני אוהבת את העבודה הדינמית והמאתגרת בארגון מקצועי ומסודר עם תקשורת בונה וחיובית. את הסיפוק של למצוא למועמד משרה מתאימה. כמו כן את החשיפה והלמידה המתמדת של עולם התוכנה/חומרה.״במדולה אני לעבוד מהבית אבל עדיין להרגיש שאני חלק מצוות תומך ומפרגן.

מדולה נותנת הזדמנות נדירה לאימהות בפריפריה לעסוק בלב ההייטק.״

מריאן נולדה בפרגוואי ועלתה לארץ בגיל 25 בעקבות תוכנית התנדבות. למריאן ולבן זוגה יש לנו שני בנים וגרים ביסוד המעלה.

למריאן תואר ראשון באנגלית מפרגואי ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת חיפה. מריאן עבדה כרכזת שווק בחברת כרמקס.

טוויסט בעלילה:

אחרי התואר הראשון יצאה להרפתקה ולקחתי חלק בעמותה של ניהול פרויקטים חברתים סביבתיים. 3 חודשי התנדבות בהודו וחצי שנה בארץ. ככה הגיעה לארץ, פגשה את בן זוגה לעתיד, ביטלה כרטיס טיסה חזרה הביתה והחליטה לעשות עליה.

עפרה רביי

הד- הנטרית ומגייסת

״במדולה אני מעריכה את הצוות המקצועי והמעולה ואת החיבור בין למידה של משהו חדש כל יום לבין הקשר עם האנשים והחברות״ 


עפרה נולדה בקריות וגרה בקיבוץ כישור, קיבוץ שיש בו כפר לאנשים עם צרכים מיוחדים ואנחנו בימים אלו מקימים קהילה שיזורית ( אנשים "רגילים" ואנשים עם צרכים מיוחדים שכרים בשכנות). עפרה היא אמא לשתי בנות.

עפרה בוגרת שירותי אנוש ומדה"מ באוניברסיטת חיפה 

בעשור האחרון עפרה עבדה בתפקידים שונים בשיווק בעיקר במרקום בחברות גלובליות ואין מאושרת ממנה לחזור למקורות ב- HR וגיוס.

טוויסט בעלילה:

יש לעפרה רישיון צלילה והיא דוברת רוסית 

אשרת ברמי

הד-הנטרית ומגייסת

״במדולה אני אוהבת שמייסדות מדולה, כינרת וענבר, החליטו שהן מייצרות מקום תעסוקה עבור אימהות בצפון. בנוסף, אני אוהבת את האוירה הקלילה והנעימה שיש בחברה, בישיבות ZOOM ובהתנהלות הכללית.״ ״העניין במדולה הוא האנשים- לשוחח, להכיר ולקשר את האדם הנכון למקום הנכון.״

אשרת עבדה בחברת BrightTonix , סטארטאפ בתחום הדנטלי כמנהלת מרקום וCustomer Service.לפני כן עבדה 6 שנים בחברת MIS , חברה בתחום הדנטל כמתאמת פרויקטים ונציגת לקוחות.

אשרת בוגרת תואר ראשון משולב בשפה וספרות אנגלית ובתקשורת. לאשרת ולבן זוגה שלושה ילדים וגרה בקרית אתא. אוהבת טיולים, יוגה, שופינג, סושי ושינה!

טוויסט בעלילה:

אשרת ובן זוגה תורמים מספר פעמים בשנה דם.  בנוסף, אשרת חובבת מושבעת של סדרות ריאליטי טראש- The trashier the better…

נעמה מלצמן

ראש צוות גיוס והד- הנטרית

"במדולה אני אוהבת קודם כל לעזור לאנשים למצוא את האתגר הבא שלהם וללוות אותם אישית ומקצועית בתהליך חיפוש העבודה.

מהצד השני גם לעבוד עם חברות מובילות במשק ולעזור להם למצוא את המועמדים המתאימים למשרה המבוקשת.

כל זאת תוך כדי עבודה עצמאית, בחברה שכל הזמן מתפתחת יחד עם התחום והשוק הכל כך הדינמי והכי חשוב עם צוות אנושי ומקצועי ומדהים!"

לנעמה 13 שנות ניסיון בגיוס ומשאבי אנוש בתחום ההייטק.

ב3.5 שנים האחרונות עובדת כר"צ ומגייסת במדולה ולפני כן עבדה בעולמות ההדרכה והפיתוח הארגוני במיקרוסופט מחקר ופיתוח.

לנעמה תואר שני בסוציולוגיה ותואר ראשון בשירותי אנוש ומדעי המדינה, שניהם מאוניברסיטת חיפה.

נעם אשבל

הד- הנטרית ומגייסת

"במדולה אני אוהבת את הליווי הצמוד של המועמדים בשיתוף פעולה עם החברות המגייסות, התמיכה ההדדית והפרגון אחת לשניה"

נעם נולדה ברמת הגולן במושב מעלה גמלא שמעל הכנרת. ב-5 שנים האחרונות מתגוררת במושב כפר יובל שבגליל העליון ואת זמנה החופשי מחלקת בין ביקור בנחלים ובחיק המשפחה הגולנית"

נעם בוגרת תואר בכלכלה ושירותי אנוש ממכללת תל חי.

למדה והשתתפה בשתי משלחות הומניטריות לאפריקה.

טוויסט בעלילה:

התחביב של נעם הוא לתקן אנשים שרושמים את השם שלה עם ו'.

הידעתם?

Medulla – המדולה, הינה חלק במוח, שיושב בין 2 האונות, והוא יוצר את הנתיב העיקרי לכניסה ויציאה של אותות עצביים אל הגולגולת וממנה.
בנוסף, הוא מכיל את המרכזים האחראים לוויסות לחץ הדם, הנשימה, הפרשת רוק ובליעה.
המדולה הינו המרכז, המפקד האחראי לכל הפעילות השוטפת של הגוף, לפתרון בעיות וליצירת מערכת תקינה.
חברת Medulla, מעצם הגדרתה, לא מפסיקה לעבוד לרגע, לשקול את הפרופילים והנתונים ולשגר בהתאם את האנשים המתאימים למשרות הנכונות.

שליחת קורות חיים

גם אם לא מצאתם משרה מתאימה

מלאו את הפרטים ואנחנו נחזור אליכם

חבר מביא חבר

המליצו לחבר על מדולה ותרוויחו גם

מלאו את הפרטים ואנחנו נחזור אליכם

הסוכן החכם שלי

מעכשיו לא תפספסו שום דבר!

מלאו את הפרטים ונשלח לכם עדכונים ומשרות חדשות מותאמות עבורכם

תודה רבה!
הטופס נשלח בהצלחה