נעים להכיר! אנחנו מדולה.

חברת השמה אישית במקומות הכי שווים

אנחנו כאן להוביל את הכישורים המיוחדים שלך לתפקידי מפתח בחברות הייטק וסטארטאפים מובילים בשוק. אנחנו מבינות היטב את עולמות הטכנולוגיה שלך, מקשיבות לשאיפות ולייחודיות שלך ויש לנו את רשת הקשרים הנכונה כדי לחבר אותך למקום המתאים. 

אנחנו פועלות עם נסיון רב שנים בתהליך של אפיון והתאמה אישית בינך לבין הארגון. רק אחרי שנכיר אותך ונבין מהו המקום הנכון ביותר לצרכים שלך – נלווה אותך להסכם במהירות וביעילות, והכי חשוב – מתוך היכרות מעמיקה עם מקבלי ההחלטות בעסק שעבורו אנחנו מגייסות.

קל ליצור איתנו קשר:

מה מיוחד בנו?

רשת קשרים חזקה

המגייסות שלנו מוכרות היטב בחברות המובילות והטובות במשק. רשת הקשרים המצוינת שפיתחנו במרוצת השנים תסייע למצוא את המקום הנכון עבורך. אנחנו פעילות ברשתות החברתיות, ומעבר לכך, אנחנו חשופות למשרות ייחודיות רק לנו, שלא פתוחות לחברות השמה אחרות.

שליטה גבוהה בטכנולוגיה

אנחנו מכירות את התחום ממנו הגעת ויודעות לאן כדאי לך להתקדם כדי להיות בחזית הטכנולוגיה. יש לנו היכרות מעמיקה עם הכישורים הנדרשים לחברה המגייסת, ולכן קל לנו להוביל אותך למקום הנכון, מתוך ידע רחב שצברנו במגוון טכנולוגיות.

ליווי אישי ודיסקרטי

כל שלב בתהליך ההשמה דורש רגישות ודיסקרטיות רבה. אנחנו מוודאות שפרטיך יחשפו רק לפי קריטריונים ברורים שיצרנו, ורק לאחר שמצאנו התאמה טובה בין החברה לבינך.

מקדמות תהליכים, חוסכות זמן

אנחנו מלוות את תהליך הגיוס במקצועיות רבה ולכן קל לנו לקדם תהליכים. מרגע שביצענו אפיון איכותי ולמדנו מה חשוב לך, נוכל להוביל אותך בדרך הקצרה ביותר למקום התעסוקה החדש שלך.

הצוות של מדולה

כנרת הראל

מייסדת ומנכ”לית מדולה

" כיף לעבוד במדולה כי היא חברה שמובילה ערכים ואג'נדות ומשלבת אותן בשירות האישי והמקצועי. אנחנו זוכות להזדמנויות מאתגרות ומרתקות כמעט בכל יום ומרגישות שותפות מלאות בתהליכי הגיוס מצד המועמדים.ות ומצד הלקוחות. " אני אוהבת את מדולה בזכות השותפות עם ענבר וההובלה של הערכים והאג'נדות שקבענו ביום שהקמנו את מדולה. בזכות איילת, שהצטרפה אלינו להנהלה ותורמת לחברה נקודת מבט נוספת וקשר אנושי שלא יסולא בפז, בזכות כל המגייסות המדהימות מהשורה הראשונה בכל קנה מידה אישי ומקצועי, ובזכות הצוותים והעובדים הטכנולוגיים שלנו במיקור חוץ, שעושים עבודה מעולה אצל לקוחותינו."

בוגרת תואר ראשון במסלול משולב של מדעי בעלי חיים, חקלאות, כלכלה ושיווק מהאוניברסיטה העברית.

נולדה וגדלה במושב אלמגור ועד היום היא מדי פעם קופצת למשק לשתילה, גיזום, או קטיף ומיון מנגו בעונה.

כנרת חולשת על מגוון תחומים והספיקה לצבור ניסיון תעסוקתי בתחומי גרפיקה, פיתוח תוכנה, וטרינריה, חקלאות, ועוד…

בעשור האחרון עוסקת בגיוס בתחום הטכנולוגי. התחילה בחברת טופ-סופט, בית תוכנה שהתמחה בשירותים שונים לעולמות טכנולוגיים. בתחילה כמגייסת, קודמה לתפקיד מנהלת תחום גיוס ומשאבי אנוש ולאחר מכן בהקמת מדולה.

טוויסט בעלילה:

כנרת היתה שותפה להקמת בית ספר דמוקרטי בצפון ועיצבה את הלוגו החדש של מדולה. כנרת גם בעלת רישיון לאופנוע כבד וחובבת נהיגת שטח עם ג׳יפים בארץ ובירדן.

ענבר אשור

מייסדת ומנכ”לית מדולה

״ הקמנו את מדולה עם אג'נדה להעסיק עובדים מצפון הארץ תוך כדי עבודה מלאה עם כל שוק ההייטק בכל הארץ, תוך רצון לעזור לאנשי הפריפריה לעבוד בגיוס להייטק״. מדולה היא חברה עם אנשים מדהימים, לקוחות מטורפים והעיקר עבודה עם סיפוק מטורף! במדולה אני אוהבת את ההצלחה במציאת משרה חדשה וההתרגשות כל פעם מחדש״

ענבר בוגרת תואר ראשון במסלול המשולב לסוציולוגיה, פסיכולוגיה וקרימינולוגיה מאוניברסיטת בר אילן.

ענבר נולדה בעמק חרוד, נשואה ואמא ל 3 ילדים, הקימה את מדולה ביחד עם כנרת במטרה להמשיך עם תחום הגיוס להייטק בשילוב גידול הילדים.

ענבר החלה את דרכה כרכזת השמה בחברת IPS – חברת השמה להייטק, קודמה לתפקיד של מנהלת מחלקת פיתוח, 

לאחר מכן פתחה וניהלה ענבר את סניף צפון של החברה וגייסה לקוחות חדשים תוך ניהול משא ומתן על חוזים וקיום יחסי עבודה מקצועיים וטובים.

בעלת ניסיון של למעלה מעשור בתחום הגיוס הטכנולוגי.

טוויסט בעלילה:

ענבר זכתה בתואר אלופת ישראל בשחייה לגילאי 14

איילת גוטליב טרנין

General manager

״היה לי הכבוד להצטרף למדולה לאחר שהייתי סמנכ״לית בסטארט אפ בתחום הסייבר שנרכש וגיליתי חברה מדהימה וערכית שעובדת עם הסטארטאפים והחברות הגלובליות הכי חדשניות שיש. אני אוהבת במדולה את ההתרגשות והאנשים המדהימים בתחום. להיות כל הזמן עם הסטארטאפים הכי טובים בשוק ההיטק, להכיר את הטכנולוגיות הכי מתקדמות והצוות הטאלנטי של מדולה שהינם אנשי צוות הכי מקצועיים עם לב רחב״

איילת היא בוגרת תואר ראשון בהצטיינות מאוניברסיטת תל אביב ותואר שני בניהול עסקים בינלאומי מהמכללה למנהל.

באוניברסיטה זכתה בהצטיינות חברתית מטעם היחידה החברתית למעורבות חברתית מטעם הדקאנט באוניברסיטת תל אביב.

איילת היא ירושלמית במקור ותל אביבית בהווה וגרה בה עם בן זוגה ושלושת ילדיה.

בכל עשור בחייה זכתה בהזדמנות להיות בתחום אחר בקריירה.

את מדולה הכירה כשהייתה סמנכ״לית משאבי אנוש וחברת הנהלה בסטארט אפ בתחום הסייבר, Skycure, וכך הכירה את מייסדות וצוות מדולה. לימים לאחר שהסטארט אפ שבו עבדה נרכש על ידי התאגיד אמריקאי Symantec, מייסדות מדולה הציעו לאיילת להצטרף להנהלת מדולה כGM. איילת היא חברת הנהלה ואמונה בין היתר על הובלת הקשר עם כל הסטארטאפים והחברות.

לאורך כל חייה איילת עסקה בנוסף גם בעולם החברתי וליוותה קרנות פילנתרופיות מסוגים שונים. גם במדולה, איילת מלווה באופן אישי קרנות פילנתרופיות המבקשות לגייס הון אנושי לתפקידים מובילים, מנהלי.ות  HR וגיוס.

טוויסט בעלילה:

איילת יזמה פרוייקט חברתי בשם ״מתחברים לקהילה אשר מקדם עשיה ומעורבות חברתית משמעותית של ילדי א׳-ו׳.

שני הימלבלוי סולימני

ראש צוות גיוס והד- הנטרית

״אני הכי אוהבת במקצוע את הקשר שנוצר מול המועמדים במהלך הליווי והקשר מול המגייסות בחברות מולן אנחנו עובדות, ואת הידיעה שהחברה עומדת מאחורי האגנד'ה החברתית שלה – תוך הבנה שכשמאפשרים לנו לממש את האימהות שלנו אנחנו פנויות יותר להתרכז בעבודה״.

שני קיבוצניקית במקור ומחריש בהווה, אמא לרוני ותומר אותן מגדלת עם בת הזוג שלה תמר.

בעבר עסקה בהדרכת ילדים וחינוך, ולצד זאת היא בעלת רקע טכני ואף למדה ניהול רשתות תקשורת ואבטחת מידע.

טוויסט בעלילה:

שני מעולם לא היתה בסיני ולא אוהבת כל מה שקשור לחצילים ופטריות.

מיטל ארבר

ראש צוות גיוס והד- הנטרית

״מדולה היא חברה משפחתית עם צוות איכותי, ועבודה מקצועית וייחודית בשיטתה. הרבה פידבקים שאני מקבלת הם על היחס האישי והמקצועי שלנו, ששונה מאוד מהנוף בשוק, וגם הלקוחות שאנחנו עובדות איתן, החברות, הן מן השורה הראשונה, ותמיד כיף להציע אותן למועמדים. אני שמחה לסייע לאנשים במציאת האתגר הבא, ללוות את התהליך מצד אחד עם המועמדים שמחפשים עבודה ומצד שני לתת מענה איכותי ללקוחות אשר מחפשים עובדים מתאימים, ולעשות את ההתאמה ביניהם. יש תחושת סיפוק אדירה בכל פעם שמועמד שמוצא עבודה מודה  לי על העזרה ומעריך את הדרך שעברנו , זה כיף ומרגש (גם אחרי 12 שנה!)״.

מיטל נולדה וגדלה בצפון רמת הגולן , והיום מגדלת את ילדיה כמו שגדלה בעצמה, באוירה כפרית ומשפחתית.

למיטל ניסיון של 12 שנה בגיוס להיי-טק.  היא עובדת במדולה מעל ל-7 שנים, ולפני כן עבדה כמגייסת בחברת אלעד מערכות, ולפני כן ר"צ גיוס בחברת השמה להיי-טק – IPS .

מיטל למדה תואר ראשון בפסיכולוגיה וניהול מהאוני' הפתוחה וסיימה בהצטיינות. היא אוהבת לשיר בקבוצת אנסמבל ווקאלי, גיטרה, פילאטיס, רולר בליידס.

טוויסט בעלילה:

למיטל אהבה גדולה לים! היא אוהבת לקחת את הילדים לקמפינג של כמה ימים על חוף הים באוהל עם בישולי שדה ותנאים מינימלים, ותמיד תעדיף חושה מקש בסיני על פני מלון חמישה כוכבים.

תום סופר

הד- הנטרית ומגייסת

״במדולה אני אוהבת לעזור לאנשים שמחפשים עבודה, תמיד יש גיוון בעבודה, אף יום הוא לא צפוי. אני מעריכה את העובדה שאני קמה כל בוקר עם חיוך, יש תחושה טובה בצוות, הדברים עוברים בנועם גם כשמשהו פחות בסדר, יש תחושה שתמיד יש למי לפנות כשצריך עזרה״

תום נולדה וגדלה בקיבוץ ליד נחל דן.בעברה היתה מחנכת ביסודי ואף הקימה עסק עצמאי להפקת אירועים.

תום בוגרת תואר ראשון בחינוך ובהוראה.

אוהבת הופעות מוסיקה, פילאטיס ומסעדות טובות.

תום מתנדבת בקהילה בקיבוץ בנושאים שונים.

טוויסט בעלילה:

שולטת ברזי הבישול המרוקאי

טל שמש

הד- הנטרית ומגייסת בכירה

 ״במדולה אני אוהבת את האפשרות לעבוד בצורה עצמאית מכל מקום ולסייע לאנשים מכל הארץ למצוא עבודה בהייטק״.

לטל ניסיון של למעלה מ- 12 שנה בגיוס להיי-טק. בעברה ניהלה דסק יצוא של לקוחות המזרח הרחוק ואוסטרליה, ואף הקימה וניהלה מסעדת פירות ים איטלקית בראש פינה.

טל מתגוררת חצי שנה בארץ וחצי שנה ביוון וזמינה תמיד, והיא חובבת מושבעת של יוגה.

טוויסט בעלילה:

טל מומחית בשיפוץ רהיטים ובתים ישנים.

מריאן וייסנברוט

הד- הנטרית ומגייסת

״במדולה אני אוהבת את העבודה הדינמית והמאתגרת בארגון מקצועי ומסודר עם תקשורת בונה וחיובית. את הסיפוק של למצוא למועמד משרה מתאימה. כמו כן את החשיפה והלמידה המתמדת של עולם התוכנה/חומרה. אוהבת את האפשרות לעבוד מהבית אבל עדיין להרגיש שאני חלק מצוות תומך ומפרגן, ואת ההזדמנות הנדירה לאימהות בפריפריה לעסוק בלב ההייטק".

מריאן נולדה בפרגוואי ועלתה לארץ בגיל 25 בעקבות תוכנית התנדבות. למריאן ולבן זוגה שני בנים והם גרים ביסוד המעלה. יש לה תואר ראשון באנגלית מפרגוואי ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת חיפה. בעברה עבדה כרכזת שיווק בחברת כרמקס.

טוויסט בעלילה:

אחרי התואר הראשון היא יצאה להרפתקה ולקחה חלק בעמותה של ניהול פרויקטים חברתים סביבתיים. שלושה חודשי התנדבות בהודו וחצי שנה בישראל. ככה הגיעה לארץ, פגשה את בן זוגה לעתיד, ביטלה את כרטיס הטיסה חזרה הביתה לפרגוואי, והחליטה לעשות עליה.

מאיה שנל

הד-הנטרית ומגייסת

"במדולה אני אוהבת את הגמישות והדינמיות בעבודה, יחד עם תמיכה ותקשורת בונה מצד כל הצוות.

כל יום הוא אחר ושונה ומורכב משיחות עם אנשים מעניינים, סיפוק בליווי מועמדים ומועמדות למציאת המשרה המתאימה להם, ולמידה על פיתוחים וחברות בחוד החנית הטכנולוגית!!! כל זאת יחד עם ההזדמנות והאפשרות להיות אמא במשרה מלאה".

מאיה גדלה באשדוד והיום מתגוררת בקיבוץ על גדות נחל דן.

בעלת תואר ראשון בחינוך והוראה ועבדה במשך עשור כנננת בחינוך האנתרופוסופי.

אוהבת לבשל! אוהבת את הים וכל מקור מים, לטייל ולגלות מקומות חדשים.

טוויסט בעלילה:

חיה מספר שנים בדרום אמריקה ושולטת ברזי המטבח והשפה הספרדית.

נעם אשבל

הד- הנטרית ומגייסת

"במדולה אני אוהבת את הליווי הצמוד של המועמדים בשיתוף פעולה עם החברות המגייסות, התמיכה ההדדית והפרגון אחת לשניה"

נעם נולדה ברמת הגולן במושב מעלה גמלא שמעל הכנרת. ב-5 שנים האחרונות מתגוררת במושב כפר יובל שבגליל העליון ואת זמנה החופשי מחלקת בין ביקור בנחלים ובחיק המשפחה הגולנית"

נעם בוגרת תואר בכלכלה ושירותי אנוש ממכללת תל חי.

למדה והשתתפה בשתי משלחות הומניטריות לאפריקה.

טוויסט בעלילה:

התחביב של נעם הוא לתקן אנשים שרושמים את השם שלה עם ו'.

סתיו זיו

הד- הנטרית ומגייסת

"לאחר לא מעט שנים (מוצלחות) בעולמות התוכן והדיגיטל, הרגשתי שאני רוצה להתפתח לכיוונים חדשים, ולמצוא מקום בו אוכל להרגיש יותר משמעות וערך, ופשוט "לבוא בטוב". אני חושבת שלסייע לאנשים למצוא משרה חדשה זה אחד הדברים הכי יפים שיש, כי אני יודעת לגבי עצמי כמה חשוב וקריטי לי למצוא מקום שנכון לי, בו אני יכולה להתקדם, להתרענן ולהראות מהיכולות שלי – זה בדיוק מה שמצאתי במדולה, יחד עם השילוב המדהים של עבודה מהבית עם זמן וקירבה (ושלווה) לילדים".

סתיו קיבוצניקית מקיבוץ עמיעד, כיום בחולתה, אוהבת לכתוב ולשחק כדורסל – לא באותו הזמן, כי קשה לכתוב כשקופצים.

טוויסט בעלילה:

סתיו ובנה הקטן, גליל, נולדו באותו היום (בהפרש של 35 שנה).

הידעתם?

Medulla – המדולה, הינה חלק במוח, שיושב בין 2 האונות, והוא יוצר את הנתיב העיקרי לכניסה ויציאה של אותות עצביים אל הגולגולת וממנה.
בנוסף, הוא מכיל את המרכזים האחראים לוויסות לחץ הדם, הנשימה, הפרשת רוק ובליעה.
המדולה הינו המרכז, המפקד האחראי לכל הפעילות השוטפת של הגוף, לפתרון בעיות וליצירת מערכת תקינה.
חברת Medulla, מעצם הגדרתה, לא מפסיקה לעבוד לרגע, לשקול את הפרופילים והנתונים ולשגר בהתאם את האנשים המתאימים למשרות הנכונות.

שליחת קורות חיים

גם אם לא מצאתם משרה מתאימה

מלאו את הפרטים ואנחנו נחזור אליכם

חבר מביא חבר

המליצו לחבר על מדולה ותרוויחו גם

מלאו את הפרטים ואנחנו נחזור אליכם

הסוכן החכם שלי

מעכשיו לא תפספסו שום דבר!

מלאו את הפרטים ונשלח לכם עדכונים ומשרות חדשות מותאמות עבורכם

תודה רבה!
הטופס נשלח בהצלחה