הכירו את

Medulla Global

שמחות לבשר שמעתה ניתן להעסיק דרכינו לשלל תפקידים טכנולוגיים גם באירופה!

ב-Medulla Global נמצא לכם את האנשים המתאימים, נלווה את תהליך הגיוס ונעסיק את העובדים והעובדות דרכנו במיקור חוץ. בזמן שאנחנו
נטפל בכל הבירוקרטיה, טופסולוגיה, והיבטים נוספים של העסקה בחו"ל, אתם תוכלו להעסיק בקלות, להתרכז במשימות שלכם ולרוץ קדימה!

השירות מותאם ונתפר במיוחד עבור חברות הממוקמות בישראל ומעוניינות לגייס אנשים טובים באירופה לשלל תפקידים טכנולוגיים כגון: 
DevOps, Backend, Frontend, Full Stack, Architect, UX/UI, IT ובעצם כל תפקיד בעולם הטכנולוגי כולל פונקציות של הובלה וניהול.

מי אנחנו

נעים מאוד – אנחנו מדולה, חברת בוטיק להשמה בהייטק.

אנחנו עובדות עם מספר לקוחות מצומצם, אך איכותי, כגון מרכזי פיתוח בינלאומיים מובילים (חברות MNC), חברות בינלאומיות (עם 40,000 עובדים) וחברות סטארט-אפ מהחזקות והבולטות בארץ.

במשך יותר מעשור אנחנו עוסקות בגיוסים בישראל. במשך השנים, ובהמשך לדרישה מצד לקוחותינו, התחלנו לספק שירות נוסף של מיקור חוץ טכנולוגי  –  מאיתור האנשים הנכונים, דרך תהליך גיוס מוקפד, ועד ליווי והעסקת העובדים והעובדות שלנו לאורך השנים, תוך עבודה צמודה עם הלקוח, מענה מהיר וזמינות גבוהה. 

בשנים אלה יצרנו מקומות עבודה ארוכי טווח, והיינו שותפות לקליטתם של עשרות עובדים ועובדות שהתחילו אצלינו במיקור חוץ ונקלטו במהלך השנים בהצלחה בחברות, כשלא פעם הם עושים ועושות קפיצת מדרגה טכנולוגית אצל הלקוחות שלנו – כולם פועלים בחוד החנית של הטכנולוגיה.

כעת לקחנו את כל הטוב הזה ופתחנו חברה באירופה – Medulla Global. יחד עם השותפים שלנו, שנבחרו בקפידה "מדולאית", אנחנו פועלות על פי הערכים של מדולה, שבהם אנחנו גאות מאוד, גם בהעסקה בחו"ל.

 

למה חברות וסטארטאפים מגייסים בחו"ל, ולמי השירות יתאים?

יש מספר סיבות אפשרויות לגיוס של מועמדים ומועמדות בחו"ל:

  • חיסכון במשאבים 
  • גישה למאגר נוסף של טאלנטים
  • פתיחת Site במדינה חדשה – מזל טוב! תנו לנו להוריד מכם את כל הבירוקרטיה, הטופסולוגיה ועלות המעסיק 

הערך שלנו ב-Medulla Global הוא תחילה במציאת האנשים המתאימים, דרך ליווי בתהליך הגיוס ועד העסקה שלהם בפועל מטעמנו. 

גיוס בחו"ל הוא מורכב וכולל גם היבטים תרבותיים, משפטיים, ביורוקרטיים ועוד. משום כך יש חשיבות להיכרות עם השטח ועם עולם הגיוס במדינות השונות. השותפים שבחרנו ממוקמים באירופה חיים את השטח ומכירים על בוריים את כל רזי ההעסקה.

שירותי מיקור החוץ שלנו מלווים בערכים של הקשבה והבנת הצרכים הן של הלקוח והן של העובדים, ויצירת עבודה משותפת ופורייה לאורך שנים. 

אנחנו עובדות בשקיפות מלאה לגבי השכר והעמלה וזמינות הן ללקוח והן לעובדים ולעובדות במטרה לספק מקום עבודה נעים ונוח, כשגם העובד/ת וגם הלקוח יודעים שיש להם את הגב של מדולה לכל בקשה או תהליך שנדרש.  

מה תקבלו מאיתנו:

  • סורסינג והד-האנטינג ממוקד של טאנלטים וטאלנטיות באירופה, והעסקה דרך Medulla Global
  • מענה, ייעוץ מקצועי ואוזן קשבת בכל נושא הקשור לגיוס בחו"ל

ובקיצור – גיוס וליווי מקצה לקצה של אנשים טובים ברחבי אירופה

מעוניינים/ות לשמוע פרטים נוספים ולהתחיל לגייס באירופה?

השאירו לנו פרטים ונמריא ביחד!

לקוחות ממליצים על מדולה

5/5
אתחיל מכך שאני עובדת עם מדולה תקופה לא קצרה. נחלנו הצלחות מדהימות בגיוסים ותמיכה נהדרת של הצוות גם בתקופות העמוסות ביותר. התעורר צורך שהוא מעבר, לתת לנו מענה מהיר ומיידי לתהליכי הגיוס, ולגייס אלינו מישהי/ו במיקור חוץ. משרה לא פשוטה, כי העבודה מאוד עמוסה, מאוד אינטנסיבית, מהירה, עם המון אחריות. מדולה ישר התגייסו לעזור, הבינו את הצרכים בצורה מדוייקת, ידעו להיות דינאמיות, לעזור בהנעת תהליכי הגיוס למשרה, ויצרו תהליכים למועמדות/ים שהיו בדיוק לפי הצרכים מבלי לבזבז זמן מאוד יקר. גייסו לנו מגייסת מדהימה במיקור חוץ, כל התהליך היה מקצועי, ידעו תמיד איך לעזור לי לקדם ולהניע את התהליכים, הקלו ושמרו כל הזמן על אווירה טובה. כיום, הן נמצאות איתה בקשר שוטף במהלך העבודה, עוזרות ומסייעות בכל מה שנדרש ותמיד עם חיוך. ועם כל השירות המקצועי של מיקור החוץ, גם שירותי ההשמה מקצועים ומדהימים ! 🙂 כיף גדול לעבוד עימן!
עדי אתל אזרזר
Head of HR, Cyera
5/5
הגעתי למדולה בעקבות המלצות חמות. לאורך שלבי הגיוס הרגשתי שמדולה הצליחו להבין את התפקיד ומה אנחנו מחפשים בצורה הכי טובה. ובאופן כללי - מאוד כיף לעבוד מולן.
ליאור ארנפלד
מייסד Pinecone
5/5
הגענו למדולה דרך המלצה במטרה להגיע לאנשים רלוונטיים במשרות שהגיוס אליהן מאתגר לעיתים, ולייעל את תהליך הגיוס של החברה נוכח הצמיחה המהירה של החברה. העבודה מול מדולה מאפשרת לנו לקבל מועמדים ומועמדות מדוייקים על פי הדגשים שאנחנו מעבירים בהתאם לדרוש לנו, וכך לחסוך זמן בסינון קורות חיים. הזמינות של מגייסות מדולה והקשב שהן מעניקות לצרכים של הארגון שלנו מאפשר לנו להגיע לאנשים המתאימים ביותר בזמן קצר.
עידו גונן
מייסד וסמנכ"ל טכנולוגיה Exodigo
5/5
מדולה הגיעה אלינו עם רפרנסים דרך המשקיעים שלנו, שמענו דברים מצויינים עליה ואמרנו שאין לנו מה להפסיד. אז ניסינו והתקשורת מול איילת הייתה מדהימה, היא שלחה אלינו 12 קורות חיים שכבר עברו סינון ראשוני ומשמעותי מהצד שלה. ריאיינו 11 מתוך 12 המועמדים שהגיעו, שזה אחוז מאוד גבוה שבכלל מגיע לריאיונות, והיה לנו גיוס אחד מאוד מוצלח שאנחנו מאוד מרוצים ממנה היום ומובילה את כל ה-HR בחברה. (מתוך עושים היסטוריה)
אלון מייסון
מייסד ומנכ"ל UserWay
5/5
I have been working with Medulla over 8 years, and it has been a pleasure. Kinneret, Inbar, Ayelet and their amazing team are true professionals, who not only bring a different sourcing approach and proven results but mainly- the passion for working with people and the ability to build strong relationships. I am proud to have them as our partners
Amit Begleiter
Head of People at Authomize

שליחת קורות חיים

גם אם לא מצאתם משרה מתאימה

מלאו את הפרטים ואנחנו נחזור אליכם

חבר מביא חבר

המליצו לחבר על מדולה ותרוויחו גם

מלאו את הפרטים ואנחנו נחזור אליכם

הסוכן החכם שלי

מעכשיו לא תפספסו שום דבר!

מלאו את הפרטים ונשלח לכם עדכונים ומשרות חדשות מותאמות עבורכם

תודה רבה!
הטופס נשלח בהצלחה

קורות החיים שלך נבחנים לכל המשרות ברלוונטיות במדולה. אין צורך להגיש שוב.

דילוג לתוכן