מה אומרים עלינו

Medulla - חברת השמה אישית
5 כוכבים - מבוסס על גבי 25 ביקורות
ארז גל Avatar
ארז גל

מאיה ממודולה טיפלה בי וליוותה אותי במקצועיות ויעילות . תודה רבה!

DevOps Team Lead Avatar
DevOps Team Lead

שני היקרה רוצה להודות לך על התמיכה הליווי והפרגון לכל אורך תהליך הקליטה והגיוס שלי בחברה. התאמה מדויקת עבורי.

Sarit Dagan Avatar
Sarit Dagan

רציתי להודות לתום האלופה והמקצועית. כל המועמדים ששולחת הם מדויקים לפרופיל, תמיד זמינה לשאלות ושותפה להתלבטויות. כייף לעבוד עם מישהי כמו תום😊

Fullstack Developer Avatar
Fullstack Developer

לאושרת המגייסת מספר 1,תודה רבה על העזרה במציאת העבודה, על הסבלנות ,האסרטיביות והמקצועיות.ממליץ בחום לעבוד עם אושרת , היא תסדר אותכם בעבודה החלומית הבאה שלכם בהייטק

מפתחת Backend Avatar
מפתחת Backend

מיטל יקרה, רציתי להודות לך מקרב לב על הליווי המקצועי בתהליך מציאת העבודה.מהרגע שפניתי אליך פנו אלי מספר חברות לתפקידים שמתאימים לי.תודה על התמיכה ועל עזרה בהתלבטויות שצצו לאורך הדרך. את תותחית אמיתית!

Yaniv Mor Avatar
Yaniv Mor

אני ונעמה מלצמן התחלנו תהליכי חיפוש עבודה ואני חייב לומר שלא נתקלתי במסירות מהסוג הזה. טיפים, הדרכות, דיוקים, הבנות - כל אלו ביחד יצרו כר נרחב בטוח ומאפשר לחיפוש העבודה להיות תהליך נעיםאלף פעמים תודה, נעמה את נהדרת!

Yael Shiluan Avatar
Yael Shiluan

בנות מדולה היקרות! רציתי להחמיא לכן ולהגיד שאתן אלופות אחת אחת! ממש כיף לעבוד אתכן, אתן מקצועיות בטירוף, מצליחות להבין לעומק את הפרופילים המסובכים שלנו ולקלוע למטרה. ללא ספק החברה הכי טובה שאנו עובדים איתה היום וזה ניכר בתוצאות...

Backend Developer Avatar
Backend Developer

לא מזמן חיפשתי עבודה חדשה. פניתי לחברת מדולה והם הציעו לי מגוון משרות מעניינות מחברות המובילים בשוק והשקיע בליווי של כל התהליכים. תוך זמן קצר מצאתי עבודת חלום שלי. רוצה להגיד תודה מכל הלב על היחס, מקצוענות וליווי אישי למיטל וצוות.

Yonatan Sarig Avatar
Yonatan Sarig

רוצה להודות למאיה שמהרגע הראשון של תהליך מציאת הייתה במאה אחוז על זה כל שלב בתהליך התעדכנה איתי ועידכנה אותי במצב.ההצעות שהציעה התאימו בדיוק למה שחיפשתי ולידע והנסיון שלי ובזכותה מצאתי את התפקיד הבא שלי.תודה רבה למאיה ולמודולה ממליץ מאוד לעבוד איתן

Yonatan Sarig Avatar
Yonatan Sarig

רוצה להודות למאיה שמהרגע הראשון של תהליך מציאת הייתה במאה אחוז על זה כל שלב בתהליך התעדכנה איתי ועידכנה אותי במצב.
ההצעות שהציעה התאימו בדיוק למה שחיפשתי ולידע והנסיון שלי ובזכותה מצאתי את התפקיד הבא שלי.
תודה רבה למאיה ולמודולה ממליץ מאוד לעבוד איתן

Software Development Manager Avatar
Software Development Manager

נעמה, עדינות ומקצוענות הם חלק מהתכונות הטובות שיש לנעמה. היא תדע איך לפתוח את הדלת לראיון הבא שלך וכיצד להציג אותך בצורה הכי טובה. היא תוביל בחן וביחס מאוד אישי בכל השלבים של התהליך ולא תוותר ותדחוף עד סוף תהליך החיפוש. אני ממליץ בחום להעזר בה. תודה נעמה!

שלמה חוצן Avatar
שלמה חוצן

אני התחלתי לעבוד מול יערה ממדולה בשיא תקופת הקורונה. הוצאתי לחל״ת בזום, והתחלתי לחפש עבודה בזום. אלה היו ימים מלאי חוסר ודאות מכל הבחינות האפשריות. יערה ידעה לנווט ולעזור לי להבין מה אני רוצה וצריך, ומה לעשות כדי להגיע לשם. בסבלנות מקצועיות, ואמונה בי ובתהליך.

Or T. F. Avatar
Or T. F.

בחיפושי אחר תפקיד בתחומי הCSM / ניהול פרוייקטים - שני ממודלה פנתה אליי, בחנה מי אני ומה אני מחפשת והציעה לי מספר משרות איכותיות. לאורך כל הדרך היתה מקסימה וזמינה ועם ווייבים מעולים!! תמיד היה נעים לשוחח איתה ולבסוף היא גם מצאה לי את העבודה שחיפשתי. ממליצה בחום!!!

Software Development Team Leader Avatar
Software Development Team Leader

בתהליך חיפוש העבודה ליוותה אותי מיטל המקסימה אשר היתה קשובה ורצינית. שלחה לי תיאורים מדויקים על החברה והתפקיד ונתנה לי הרגשה שאני בידיים טובות. מדולה עובדים עם חברות ממש טובות בשוק. נפתחו לי הרבה הזדמנויות טובות ובזכותן מצאתי את התפקיד הבא שלי. תודה רבה למיטל ומדולה!

isaac perez Avatar
isaac perez

רציתי להודות לתום על השרות המקצועי.מהרגע הראשון הרגשתי שהליווי נעשה באופן מושלם, תוך הבנה של מה הצרכים ומה יכול לגרום לעסקה להתממש.היא ללא ספק נתנה לי אמונה להאמין בעצמי ולהאמין בתהליך עצמו.הרגשתי שהאנרגיות שלי מופנית למקומות הנכונים כי כולם מסכימים שלמצוא עבודה זה לא כזה טריוויאלי.שמחתי להכיר מגייסת סופר מקצועית מוכשרת מלאת אישיות

מפתחת אלגוריתם Avatar
מפתחת אלגוריתם

מיטל ליוותה אותי באופן אישי בתהליך חיפוש העבודה, בזכותה הגעתי להרבה ראיונות עבודה שהתאימו לתפקיד שחיפשתי. מיטל ליוותה אותי לכל אורך הדרך, ונתנה לי טיפים מצוינים איך לגשת לראיון ורקע על החברה אליה אני מגיעה לראיון. לאחר הראיון היא עמדה איתי ועם החברה בקשר כדאי לדעת איך לקדם את הדברים. בזכותה מצאתי משרה שמתאימה לי בול בחברה מצוינת.

isaac perez Avatar
isaac perez

רציתי להודות לתום על השרות המקצועי.
מהרגע הראשון הרגשתי שהליווי נעשה באופן מושלם, תוך הבנה של מה הצרכים ומה יכול לגרום לעסקה להתממש.
היא ללא ספק נתנה לי אמונה להאמין בעצמי ולהאמין בתהליך עצמו.
הרגשתי שהאנרגיות שלי מופנית למקומות הנכונים כי כולם מסכימים שלמצוא עבודה זה לא כזה טריוויאלי.
שמחתי להכיר מגייסת סופר מקצועית מוכשרת מלאת אישיות

אלברט Avatar
אלברט

נהניתי מאוד מתהליך חיפוש המשרה שעברתי עם מיטל. התהליך היה יעיל, המשרות היו רלוונטיות - זה כתוצאה של התמקדות בהעדפות ובניסיון של המועמד והכירות המקצועית של תחום ההייטק בארץ. קיבלתי תמיכה, הכוונה וטיפים רלוונטיים בכל שלב בתהליך. הפניתי את חבריי למיטל על מנת שתעזור גם להם בחיפוש משרה. אני ממליץ מאוד לעבוד עם מיטל אם חשוב לכם יחס אישי ומקצועי.

Amit Begleiter Avatar
Amit Begleiter

I have been working with Medulla for over 8 years, and it has been a pleasure. Kinneret, Inbar, Ayelet and their amazing team are true professionals, who not only bring a different sourcing approach, and proven results, but mainly- the passion of working with people and the ability to build strong relationships. I am proud to have them as our partners!

Merav Atar Avatar
Merav Atar

חיפשתי עבודה במשך תקופה. איכשהו הגעתי לשני, ומההתחלה היא פשוט ראתה אותי. היא ידעה לשדך אותי למשרות גם כשלא עניתי על הדרישות שלהן אחד לאחד, דווקא מפני שהיא ראתה באמת את מי שאני ואת הניסיון שאני מביאה. מעבר לזה, היא ליוותה אותי לאורך התקופה ברגישות רבה ותמיד תמיד שמרה אותי אצלה בזיכרון. הלוואי וכל יועצי ההשמה היו לומדים ממנה. זו הזדמנות להגיד שוב תודה ענקית שני!

Oran Mor Avatar
Oran Mor

רציתי להודות לתום סופר האלופה והמקצועית, היה פשוט תענוג לעבוד איתה. ליוותה אותי בתהליך ארוך במסירות, ביחס אישי ובהמון השקעה.תום סידרה לי הזדמנויות מדהימות בחברות מעולות ודאגה לאחל לי בהצלחה ולשאול איך היה לי אחרי כל ראיון ועזרה לי מאוד!!בסופו של התהליך סגרתי חוזה עם משרה שתום הציעה לי ואני שמח מאוד!!אמשיך לעבוד עם מדולה בכלל ועם תום בפרט ואמליץ לחברים נוספים שמחפשים עבודה.תודה רבה :))

DevOps Manager Avatar
DevOps Manager

שני יקרה, אחרי הרבה חושבים והמון התלבטות, החלטתי לחתום בחברה אחרת. זאת לא הייתה החלטה פשוטה ואני מקווה שזאת ההחלטה הנכונה, פשוט תמיד תפסתי מהחברה הזאת וקשה לי מאוד לוותר על ההזדמנות הזאת. אני מקווה שיזכרו אותי שם לטובה, הם השאירו רושם מאוד חיובי. ואני חייב להודות לך על הליווי שלך בכל התהליך, השיחות והתמיכה שלך לכל אורך הדרך, את תותחית ואני מאוד מעריך את זה. מקווה שעוד ייצא לנו בעתיד לעבוד יחד.

Natan Yalo Facdo Avatar
Natan Yalo Facdo

שלום רב,לפני כחודשיים אושרת ליוותה אותי בתהליך הגיוס עבור משרת פיתוח. לאורך כל התהליך אושרת הייתה מאוד מקצועית ואנושית. היא יצרה איתי קשר מס פעמים בכל שבוע כדי לבדוק את התקדמות שלי בתהליך והיא מיינה בקפידה את המשרות שהתאימו על פי התאור במשרה שביקשתי ממנה. הודות לעזרה שלה מצאתי משרת פיתוח תוך חודש!! והיום אני מאוד מרוצה. אני ממליץ על אושרת, המסירות שלה לעבודה , מקצועית ועל יחסי אנושיים המיוחדים שיש לה .בברכה,נתן ילאו פקדו

רותם Avatar
רותם

שני רק רציתי להגיד לך המון תודה - נפלה בחיקי ההזדמנות שליווית אותי בתהליך הגיוס. החברה הראשונה שהצעת לי היא החברה שאיתה חתמתי אתמול ואם לומר את האמת בלעדייך זה לא היה קורה. בהתחלה לא ממש רציתי, די התנגדתי ואת לא לחצת. המשכנו הלאה ומדי פעם הזכרת לי את אותה חברה ככה בעדינות. בסוף הסכמתי, המבחן היה לא פשוט אבל בסוף התקבלתי. הייתה לך אחלה אינטואיציה וקלעת בול למקום שחיפשתי מבחינת החומר האנושי. המון תודה על הרגישות והקשב, מעריך מאוד, רותם

אלכסיי בלטקוב Avatar
אלכסיי בלטקוב

את הניסיון שלי בעבודה עם חברת מדולה אפשר לסכם בכמה נקודות מרכזיות: מקצוענות על - בא לידי ביטוי ביכולת התאמת הדרישות של החברות לניסיון של המועמדים בצורה יוצאת דופן. שירותיות - תמיד זמינות, תמיד קשובות, תמיד חושבות מה אפשר לעשותֿ/להציע יותר טוב או יותר מתאים. אכפתיות - הולכות יחד עם מועמדים, מתחילת התהליך ועד סופו עם המלצות, ותמיכה בהכנות לרעיונות. תודה שדרכנו המקצועיות השתלבו והראתן שאפשר אחרת. אפשר לעשות את העבודה שלכן בצורה מקצועית ואנושית.

Backend developer Avatar
Backend developer

לפני מספר חודשים התחלתי תהליך חיפוש עבודה לא פשוט. החיפוש הזה היה שונה עבורי -הרבה הגבלות עקב מצב רפואי שלי, תוסיפו לזה את תקופת הקורונה וזה לא בדיוק מתכון מנצח 🙂 בסיטואציה שבה חברות השמה אחרות ניסו לגרום לי להתגמש או ויתרו מראש, שני ליוותה אותי לאורך כל התהליך, ברגישות, מקצועיות שאין לתאר, בהבנה מלאה ובאנושיות. שני היא קודם כל אדם מדהים, כיף לדבר איתה, אשת מקצוע ברמה הגבוהה ביותר שלכל אורך הדרך הייתה שם בשבילי להכוונה וייעוץ.. בסופו של התהליך מצאתי משרה מדהימה ולמרות שלא הגעתי למשרה הזו דרך מדולה - מגיעה לשני ולצוות מדולה תודה ענקית על הכל.

Natan Yalo Facdo Avatar
Natan Yalo Facdo

Greetings,

About two months ago Oshrat accompanied me in the recruitment process for a development job. Throughout the process Osheret was very professional and humane. She contacted me several times each week to check on my progress in the process and she carefully sorted out the jobs that matched the job description I had requested from her. Thanks to her help I found a development job within a month !! And today I am very satisfied. I commend happiness, her dedication to work, professionalism and the special human relationships she has.

Best regards,
Nathan Yalau commanded

Oran Mor Avatar
Oran Mor

I wanted to thank Tom the champion and professional writer, it was just a pleasure to work with her. Accompanied me in a long process with dedication, personal attitude and lots of investment.
Tom arranged for me amazing opportunities in great companies and made sure to wish me good luck and ask how I was after each interview and helped me a lot !!
At the end of the process I closed a contract with a job that Tom offered me and I am very happy !!
I will continue to work with Medola in general and with Tom in particular and will recommend to other members who are looking for work.
Thank you :))

QA Automation Manager Avatar
QA Automation Manager

היי שני 🙂 שמעי לא היה פשוט לחפש משרה בקורונה. גם מבחינת ראיונות מרחוק וגם מבחינת חברות שלא עושות חיים קלים (בגלל שמרחוק קשה לבחון אנשים ובגלל שהאי ודאות של הקורונה גרמה להם להקשיח תנאי קבלה). למעשה אני לא חושב שהיה בעשור האחרון זמן גרוע יותר לחפש עבודה, אבל אני שמח שפגשתי שותפים מעולים לדרך (אהם) וחברות טובות שעדיין מגייסות. שמח שאני יכול להעיד מניסיון שהדברים הטובים ששומעים עליכם (מדולה) נכונים שמח מאוד שמצאתי match מצוין ולא התפשרתי על כלום. קיבלתי את כל מה שרציתי, באחת התקופות הכי קשות לחיפוש עבודה. כמה כיף שהתעקשת לחבר ביננו תודה רבה שמח שיצא לנו לעבוד יחד, ומקווה שגם בפעם הבאה זה יקרה שוב.

Backend Team Leader Avatar
Backend Team Leader

יערה ואני התחלנו לחפש יחד את האתגר הבא שלי. מהרגע הראשון הבנתי שזו לא עוד גייסת שמחפש לקבל את ההשמה שלה כמה שיותר מהר. יערה השקיעה זמן ומאמצים להבין מי אני, מה אני צריך, מה נכון לי כרגע לקריירה שלי, ולא פחות מזה, מה לא כדאי לי לעשות ולאן לא כדאי לי ללכת. היא ממש חשבה איך תראה הקריירה שלי בעוד שלוש וחמש שנים והחלטנו יחד מה המקום שמתאים לי. בשלבי הראיונות , יערה תמיד זכרה לאחל הצלחה, לשאול איך היה וכמובן לעזור "להניע את הגלגלים" ולבדוק שהתהליך מתקדם במקום העבודה החדש. המסר שאני רוצה להעביר הוא שיערה רואה את האדם שבמועמד ומחפשת עבורו את מה שמתאים לו. זה מה שמייצג בעיני את מדולה ובפרט את יערה , וזה כמובן מצב קלאסי של win win winלי כמועמד , למקום העבודה המגייס ולמדולה.

Natan Katz Avatar
Natan Katz

To whom it may concernAlthough I have not been hired by a firm that Tal provided, I had the opportunity and the pleasure to work with her several times. Among HR employees Tal is a a very rare and exclusive member that prior to deploying your CV invests massive efforts not only in understanding your skills and orientation but also aspires to know you as much as plausible. Tal seldom focuses on what you declare and often focuses on what you need. Working with Tal always reduces the number of redundant interviews and brings you to interviews in an optimal statusI will be glad to work with her again and recommend everyone to talk toher prior to hisher job hunting kick offI will be glad to elaborate if neededNatan Katz

Backend Developer Avatar
Backend Developer

כשהתחלתי בחיפוש עבודה לאחרונה היה לי חשוב לפנות לחברת השמה שתדע להתאים את היצע העבודות הרחב עם הצרכים הספציפיים שלי בצורה מיטבית, כדי להפחית את רעשי הרקע ולעזור לי לצמצם את הבחירה ולהתמקד במבחר קטן של האפשרויות המתאימות והאטרקטיביות ביותר עבורי. שמעתי דברים טובים על מדולה, וכשפניתי אליהם יערה הפכה למגייסת האישית שלי. למרות שידעתי מראש שזו חברה איכותית, הופתעתי לטובה מאיכות הגיוס בכל המישורים הקשורים בכך – היחס האישי, ההבנה של מי אני ומה אני מחפש, ומעל לכל, מבחר איכותי של משרות בחברות אטרקטיביות. יערה ליוותה אותי לאורך כל התהליך והשתתפה בהתלבטויות השונות, ובמבחן התוצאה הצליחה בענק – מצאתי מקום שאני מרגיש בו בבית ומביא בו את הפוטנציאל שלי לידי ביטוי. יש לי נסיון רב בשוק העבודה ואני יודע כמה זה לא מובן מאליו. כיום כשחברים משתפים אותי שהחליטו לחפש מקום חדש אני ממליץ להם לפנות לחברת השמה איכותית כמו מדולה, וספציפית ליערה, כדי שיקבלו יחס אישי ו"תפירת חליפה" בדיוק למידותיהם.

נסי זגורי Avatar
נסי זגורי

כבר כמה סבבי ראיונות למפתח תוכנה עברתי בקריירה ואת הסבב האחרון השלמתי הפעם באמצעות מיטל ממדולה, בפעמים קודמות זה היה עם חברות השמה אחרות. יש לי מקור להשוואה וגם כמובן ניסיתי גם בסבב הנוכחי דרך אחרים, אבל מיטל ממדולה התעלתה בהרבה מעל כולם. הרגיש שהיא ממש מלווה את התהליך בהתלהבות, באכפתיות, מזכירה לפני ראיונות, מדברת איתי אחרי, מדברת עם החברות ומשיגה מידע חשוב. עוזרת בהחלטה ובאמת כנה ואמיתית ובעלת ניסיון של שנים רבות בתחום - ידעה להתאים אותי לחברות הנכונות. לאחר שהיו לי כמה חוזים בחרתי בחברה שהגעתי אליה דרך מדולה, והיום אחרי 7 חודשים בחברה אני יודע שהפעם עשיתי את הבחירה הנכונה. הגעתי למקום טוב עם אנשים טובים ומוצר מדהים - כאשר מיטל ידעה מה אני מחפש ובהחלט הובילה אותי למקום המתאים. בדור שלנו קשה להתמיד במקום עבודה כי לא תמיד בוחרים נכון ולא תמיד יש תיאום ציפיות. שיש מי שמלווה אותך בתהליך ודואג לתיאום נכון, דואג להכיר אותך באמת ולהבין מה מתאים לך - הסיכוי שתמצא את המקום הנכון לך עולה פלאים. ובכלל, תמיד כיף לקבל שירות מאדם איכפתי, שיודע להקשיב וגם יותר להעניק את כל המידע כדי שבסוף התהליך יצלח. תודה מיטל ותודה למדולה!

שליחת קורות חיים

גם אם לא מצאתם משרה מתאימה

מלאו את הפרטים ואנחנו נחזור אליכם

חבר מביא חבר

המליצו לחבר על מדולה ותרוויחו גם

מלאו את הפרטים ואנחנו נחזור אליכם

הסוכן החכם שלי

מעכשיו לא תפספסו שום דבר!

מלאו את הפרטים ונשלח לכם עדכונים ומשרות חדשות מותאמות עבורכם

תודה רבה!
הטופס נשלח בהצלחה