אמרתם DevOps? אמרתם מדולה!

2023 מתחילה עם הזדמנויות מצוינות של DevOps במדולה.
ריכזנו את כל המשרות הכי חמות במקומות הכי שווים בהייטק הישראלי – כולל משרות בבלעדיות! – והכל במקום אחד.

מי אנחנו?

נעים להכיר! אנחנו מדולה. חברת השמה אישית וקצת אחרת – במקומות הכי שווים בהייטק הישראלי. 

בזכות הקשרים הרבים שיצרנו לאורך השנים ובסיס הלקוחות האיכותי שלנו, אנחנו מסוגלות לשרטט עבור המועמדים והמועמדות שלנו תמונה רחבה של הזדמנויות בתחום ה-DevOps ובתחומים טכנולוגיים נוספים, וללוות ולקדם אותם בתהליכים מול החברות – מהריאיון הראשון ועד חתימת החוזה (אמן!)

הערכים שחשובים לנו, והדרך בה אנחנו עובדות: 

אנחנו יודעות עד כמה תהליך מציאת משרה חדשה עשוי להיות רגיש, פרטי ודיסקרטי. נעביר את קורות החיים רק לאחר קבלת אישור מפורש מכם/ן.

כל תהליך חיפוש משרה חדשה דרך מדולה, מתחיל בשיחה (קצרה🙂) עם אחת מהמגייסות שלנו. חשוב לנו להבין: מה אתם ואתן מחפשים, מהו הניסיון שאתם ואתן מביאים אתכם, וגם – מה חשוב עבורכם מבחינת היברידיות, שכר, אפשרות להתקדמות מקצועית ועוד. אנחנו קודם כל נקשיב, ורק אז נציע ונבחן ביחד כיוונים. השאיפה שלנו היא להעביר את קורות החיים שלכם רק לחברות שרלוונטיות, מעניינות ומדליקות אצלכם איזשהוא ניצוץ, ולכן נחפש ונגדיר ביחד את החברות שמציעות בדיוק את הדברים האלה.

מבול של משרות DevOps!

אמרתם DevOps? אמרתם מדולה! – מה הכוונה?

תחום ה-DevOps הוא אחד מההתמחויות שלנו במדולה, ואנחנו מאוד גאות לגייס לתחום כבר משנת 2014 (כשהתחום רק התחיל לצבור תאוצה) – וואו, כשחושבים על זה, זה כמעט עשור! איפה הקונפטי?!

יצרנו בשנים האלה הרבה מאוד קשרים עם מועמדים ומועמדות, קידמנו אותם בתהליכים, וכמובן סייענו בהשמה של אנשי ונשות DevOps בחברות מעולות שעובדות עם הטכנולוגיות הכי מתקדמות בשוק. וזוהי רק ההתחלה!

משרות בבלעדיות הן משרות שהחברות השונות איתן אנחנו עובדות פותחות רק עבורנו, ולא מופיעות באתר החברה המגייסת, בלינקדאין או באתרים של חברות השמה אחרות. משרות בבלעדיות מאפשרות לנו להציע לכם ולכן משרות שבצורה אחרת לא תיחשפו אליהן. יכולות להיות מספר סיבות לפתיחת משרות בבלעדיות מצד חברות וסטארטאפים:  

למשל: כדי להימנע מהצפה של קורות חיים ולעבוד יותר מדויק ומדוד, משרות שהן דיסקרטיות, או משרות שנפתחות רק עבורנו בהתבסס על הצלחות קודמות או רצון למצוא מועמדים במהירות וביעילות (ברשותכם, ניקח את זה כמחמאה😊).

כדי להגיש מועמדות למשרה שאתם מעוניינים/ות בה היכנסו למשרה הספציפית ושגרו לנו את קורות החיים שלכם. לאחר שקורות החיים יישלחו, המגייסות שלנו יעברו על הפרטים ובמידה ותהיה התאמה לתפקיד – הן ייצרו קשר להמשך תהליך. גם אם לא תימצא התאמה למשרות הנוכחיות, משרות חדשות נפתחות כל הזמן, ונשמח להיות בקשר בעתיד במידה ותיפתח משרה מתאימה. קדימה, מוזמנים/ות לגלול למטה ולמצוא את "הדבר הגדול הבא".

משרות DevOps חמות מהפלאנצ'ה!!!

DevOps in R&D לחברת Genealogy & DNA

לסטארט-אפ שעוסק באילנות יוחסין ובחקר המשפחה. לחברה, שמאפשרת למשתמשים לסרוק מאמרים, מרשמי אוכלוסין, צילומי מצבות ושאר מסמכים היסטוריים, דרוש.ה DevOps in R&D דרישות: מעל 4 שנות ניסיון כ DevOps /…

Junior DevOps לחברת Security בראש העין

החברה מפתחת מוצר תקשורת חד כיווני נגד האקרים המונע פגיעה בתשתיות קריטיות וחיוניות. מספקים מגוון פתרנות, כולל פתרונות סייבר סקיוריטי לענן ול-IoT. דרוש.ה Junior DevOps עם ניסיון קודם בכתיבת סקריפטים…

לא מצאתם את האחת?

הזדמנויות חדשות צצות אצלנו כל הזמן! העלו קובץ קורות חיים ונחזור אליכם/ן כאשר תיפתח משרה רלוונטית.

טעימה קטנה מהבלוג שלנו

לקסם הבא נצטרך: חברת השמה!

זה קורה מדי פעם, מועמדת או מועמד שואלים אותי בשיחה: "אז את בעצם עובדת בחברת השמה?" ואז מתחיל אצלי מאבק פנימי כזה… כי מצד אחד, עקרונית – כן, אנחנו חברת…
לקריאה >>

יצאנו לשוחח עם אחד מהגיוסים הראשונים שלנו בתחום ה-DevOps – ושמענו ממנו מה הוא עושה היום, ואיזה תובנות יש לו על התחום בשנת 2023

אחת ההתמחויות שלנו במדולה היא תחום ה-DevOps. התחלנו לגייס לתחום עוד ב-2014, כשהתחום היה ממש בחיתוליו, ואנחנו ממשיכות כמובן גם היום. בשנים האלה יצרנו הרבה מאוד קשרים עם מועמדים ומועמדות,…
לקריאה >>

שליחת קורות חיים

גם אם לא מצאתם משרה מתאימה

מלאו את הפרטים ואנחנו נחזור אליכם

חבר מביא חבר

המליצו לחבר על מדולה ותרוויחו גם

מלאו את הפרטים ואנחנו נחזור אליכם

הסוכן החכם שלי

מעכשיו לא תפספסו שום דבר!

מלאו את הפרטים ונשלח לכם עדכונים ומשרות חדשות מותאמות עבורכם

תודה רבה!
הטופס נשלח בהצלחה

קורות החיים שלך נבחנים לכל המשרות ברלוונטיות במדולה. אין צורך להגיש שוב.

שליחת קורות חיים

תודה שבחרתם/ן להגיש קורות חיים עבור משרות עמי"ט

מלאו את הפרטים ואנחנו נחזור אליכם
דילוג לתוכן